Odwiedź nas na Facebook'u

Oferta

OFERTA SPECJALNA:

Jest takie miejsce, gdzie szczególnie miło przywita Państwa Wielkanocny Zając, hojnie obdarowując wiosennym bukietem atrakcji i miłych chwil spędzonych z najbliższymi. Miejsce to od lat świętuje Wielkanoc i doskonale wie, jak podzielić się klimatem wiosny nad Bałtykiem w tym wyjątkowym czasie. Zapraszamy na Wielkanoc w pensjonacie RESIDENT

 

Pakiet obejmuje:

• 3 noclegi w pokojach hotelowych z balkonami

• Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne

• Wyśmienite świąteczne posiłki serwowane w Restauracji RESIDENT ( świąteczny obiad lub obiadokolacja )

• Internet w pokoju

 

Cena pakietu:

Pokój 2 os – 540,00

Pokój 3os - 765,00

Pokój 4 os – 996,00

Dzieci do lat 3 bezpłatnie

Istnieje możliwość wcześniejszego przybycia lub przedłużenia pobytu w cenie:

65,00 zł os ze śniadaniem

Dzieci do lat 3 bezpłatnie


 


 

 

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, 3- osobowych z balkonami , wyposażone w pełen węzeł sanitarny, telewizor, radio, telefon. Proponujemy również pokoje typu studio i apartamenty, w których znajduje się sypialnia, pokój dzienny, łazienka oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem Ośrodek znany jest z pysznych domowych posiłków. Śniadania, obiady, kolacje – możliwość wykupienia poszczególnych dań lub całych abonamentów w atrakcyjnych cenach.

Do dyspozycji gości:

 

Zielone Szkoły:

Krynica Morska to miejscowość posiadająca idealne warunki dla uczestników „Zielonych Szkół”. DW Prima stanowi zamknięty kompleks wkomponowany w piękny mieszany las, 150m od strzeżonej plaży. Udostępniamy zaplecze i pomagamy w organizowaniu dyskotek, ognisk, zajęć relaksacyjno-sportowych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom cały teren jest ogrodzony i nie ma bezpośredniego połączenia z główną ulicą.

 

Grupy zorganizowane:

Przygotowujemy uroczyste kolacje dla uczestników grup. Menu tworzymy w oparciu o życzenia klienta. Istnieje możliwość zamówienia oprawy muzycznej na żywo. Proponujemy zabawę w formie biesiad przy ognisku, wieczorów tanecznych oraz zabaw integracyjnych. Na życzenie organizujemy wycieczki piesze po Krynicy Morskiej, wycieczki autokarowe po Mierzei Wiślanej, do Malborka, Trójmiasta a także rejsy po Kanale Ostródzkim i Zalewie Wiślanym ze zwiedzaniem Fromborka.

 

Chętnie dostosowujemy się do potrzeb naszych gości,

dlatego też możemy stworzyć oferty według indywidualnych życzeń klienta.